KURUMSAL

https://istanbulcelik.net

Firmamız Net Life Metal Ltd. Şti. Demir Çelik ve Paslanmaz kaynak sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle birlikte istanbul başta olmak üzere gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleştirdiği projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Çelik konstrüksiyon ve paslanmaz tanklar başta olmak üzere kaynak işleri üzerine bir çok kalemde hizmet vermektedir. Ekip ve imalat atölyelerimiz her zaman teknolojinin tüm yenilikleriyle birlikte tüm kaynak sertifikalarına sahiptir.

gazalti-kaynak

İmalatından uygulamasına kadar bizi tercih eden projelere her zaman en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunmaya devam etmekteyiz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti değişmez ve en öncelikli prensibimizdir.

Estetiği, dayanıklılığı ve uygulamadaki kolaylığı nedeniyle en fazla uygulama alanlarına sahip olan çelik yapılar için bizimle çalışın, mimarlarımız projelendirsin biz imal edelim. Yangın merdiveninden çelik çatılara bahçe korkuluklarından ferforje imalatlara kadar paslanmaz tank imalatlarından çelik evlere kadar büyük küçük çelik adına her türlü projelerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

İstanbul Çelik konstrüksiyon ve paslanmaz imalatlar ile ilgili tüm işlerinizde gazaltı, argon, bazik gibi her türlü kaynak sertifikasına sahip olan personelimiz siz en sağlam işçiliği garanti etmektedirler.